Dacia Sandero II Facelifting spalanie

Lata produkcji: 2017 - 2020

Spalanie

Hatchback 5-drzwi
Silnik Miasto Trasa Mieszany
0.9 TCe MT (97 KM) 5.8 4.3 4.9
1.5 dCi MT (75 KM) 3.7 3.4 3.5
1.5 dCi MT (90 KM) 3.7 3.4 3.5
0.9 TCe LPG MT (90 KM) 7.6 5.4 6.2
1.5 dCi Easy-R (90 KM) 3.8 3.5 3.6
0.9 TCe Easy-R (97 KM) 5.7 4.5 4.9
1.0 SCe MT (73 KM) 6.5 4.5 5.2
Stepway hatchback 5-drzwi
Silnik Miasto Trasa Mieszany
0.9 TCe MT (97 KM) 5.8 4.7 5.1
0.9 TCe LPG MT (90 KM) 7.7 5.8 6.5
0.9 TCe Easy-R (97 KM) 5.7 4.7 5.1
1.5 dCi MT (90 KM) 3.8 3.8 3.8
1.5 dCi Easy-R (90 KM) 3.9 3.8 3.8